EXKLUZÍVNE novostavba rekreačnej chaty v oblasti VYSOKÉ TATRY

Cena:
269 999,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Važec
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
 
Stav objektu: novostavba
Podlahová plocha: 152 m2
Plocha pozemku: 3471 m2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 19
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Novostavba nadštandardnej rekreačnej chaty je situovaná 4km vzdušnou čiarou od Štrbského Plesa v lokalite Pod Kopou. Nehnuteľnosť v atraktívnom horskom prostredí na rozsiahlom pozemku priamo pod Kriváňom, v jej tesnej blízkosti preteká horský potok Biely Váh. Veľkosť pozemku 3471m2 a okolité horské prostredie ju predurčuje k nerušenému oddychu a súkromiu. Priamo k nehnuteľnosti vedie asfaltová komunikácia.
Novostavba skolaudovaná v dec. 2018 je murovaná z pálenej tehly Wienerberger 38cm zateplená minerálnou vlnou a obložená kartáčovaným dreveným zrubovým obkladom. Strecha je plechová izolovaná striekanou polyuretánovou penou a interiér chaty je dotváraný prevažne prírodnými materiálmi (drevo, kameň). Chata má vlastnú studňu (samostatné kolaudačné rozhodnutie), vlastný septik, plne elektrifikovaná vlastným fotovoltickým ostrovným systémom.
Prízemie rekreačnej chaty tvorí predsieň so šatníkom, spoločenská miestnosť s kuchyňou, WC s kúpeľňou a vonkajšou prestrešenou terasou. Na poschodí sa nachádza spoločenský kútik na sledovanie TV a tri samostatné spálne.
Dominantou chaty je kachľová pec s prípeckom na spanie a dubové schody vtesané do kmeňa hrabu. Objekt je zabezpečený alarmom. Rekreačná chata sa predáva kompletne zariadená a je kúpou voľná ihneď. Viac informácií Vám poskytneme na tel.čísle 0911809999

O atraktívnosti prostredia je ideálne presvedčiť sa osobne :)
https://youtu.be/uwAgSXtA9y0
https://drive.google.com/file/d/1HTRuWmH770YkNCqX9UkCg3H91XNnfJMI/view

Maklér:

makler
Monika Hyžová
0905893425
hyzovass-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.