Na predaj 4 izbový bytový apartmán nachadzajúci sa vo vychytenej časti La Manga

Cena:
194 000,00 €
Krajina: Španielsko
Lokalita: Los Miradores del Puerto , La Manga
Kategória: Byty
Druh: 4 izbový byt
 
Podlahová plocha: 103 m2
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: 50
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Mar Menor čiže španielske „Mŕtve more“ sa nachádza v provincii Murcia. Jedná sa o lagúnu, ktorá je od Stredozemného mora oddelená úzkym pruhom pevniny. Vďaka vysokej koncentrácii soli vo vode a prítomnosti liečivého bahna je Mar Menor veľmi vyhľadávaný. V lagúne je možné sa kúpať až do novembra, pretože je veľmi plytká a teplotne ju od mora delí 5 °C.

V byte sa na podlahy obývacej časti a obklady stien kúpeľní a kuchýň použila najkvalitnejšia kameninová dlažba. Vonkajší náter je z bieleho PVC, okná sú s monoblokovými žalúziami v spálni a obývačke. Byt má pancierové vchodové dvere a vnútorné dvere z najkvalitnejšej tónovanej borovice,ktorá má vstavané vložky uzavreté dverami idúcimi s vnútornými dverami, s tromi puzdrami a oddeľovacou policou s koľajnicou v hornej časti.
Sanita je z bieleho porcelánu vitrifikovaného v najlepšej kvalite, obsahujúca monoblokové batérie a kúpeľňa má vstavané umývadlo s nábytkom. Kuchyňa obsahuje nábytok najvyššej kvality, pracovná doska je z národného gramitu, ďalej obsahuje nerezový drez s odkvapkávacou doskou, sklokeramickú varnú dosku a k neodmysliteľnej časti patria elektrická rúra, digestor a elektrický ohrievač. TV prípojka je v obývačke a hlavnej spálni a v byte sú aj dve telefónne prípojky. Byt má predinštaláciu pre klimatizáciu. Vykurovanie je riešené tepelnou podlahou so sálavým podlahovým kúrením. Každá izba má samostatný okruh. Výťahy sú prisposobené aj pre hendikepované osoby. TV satelitná anténa so šiestimi európskymi kanálmi.

Lokalita :
Vynikajúci bazén so solárnou plochou
Upravené spoločné priestory s lavičkami
Súkromný uzavretý bazén
Športový areál

Zaujal Vás tento byt ? Neváhajte nás kontaktovať na našom telefónnom čísle 0915/473 137

Maklér:

makler
Strategic Reality
0911441190
realitystrategic-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.