Sme slovenská realitná kancelária spolupracujúca so španielskou IR Inmo Real, ktorá ponúka na predaj nehnuteľnosti na juhozápade Španielska, v častiach Alicente a Murcia, s viac ako 200 kilometrovým pobrežím a plážami Stredozemného mora. Ponúkame krásne slnečné domy, ktoré túžia po tom, aby si ich užili na mieste, ktorého klimatické vlastnosti, prostredie a komunikácia sú ideálne pre vašu rodinnú dovolenku. Hodinu cesty je medzinárodné letisko Alicante s destináciami po celej Európe a celé pobrežie je napojené na cestnú komunikáciu AP-7, čo uľahčuje dopravu do niektorých z najkrajších miest v Španielsku ako Granada, Sevilla alebo Cartagena.

 

                                                            

 

Máme nehnuteľnosti pozdĺž celého pobrežia a môžeme Vám ponúknuť domy od víl až po byty v obytných štvrtiach so všetkými druhmi vybavenia, ako je bazén alebo aj posilňovňa. Pre vaše pohodlie máme doplnkové služby údržby a správy, takže sa budete musieť starať len o to, aby ste sa pokojne usídili vo svojom novom domove v Španielsku.


                                                                      

 

 

                                                                      

Mar Menor je najväčšia soľná lagúna v Európe so 170 km teplých vôd ideálnych na vodné športy, ako je windsurfing, jazda na kajaku alebo skysurfing. Vo vnútrozemí si môžete vychutnať nádherné cyklocesty s množstvom príležitostí na dlhé trasy cez chodníky a vrcholy s krásnymi výhľadmi. 

 

                                                                      

 

V jeho okolí sú rôzne mestá ako Los Alcázares alebo San Javier, určené najmä na turistické využitie, ktoré sa vďaka golfovým ihriskám a celoročne dobrým poveternostným podmienkam stali centrami športových podujatí. 

                                                            

La Manga je kozmopolitné mesto so 40 kilometrami pláži po stranách a s veľkým množstvom reštaurácií, obchodov a všetkých druhov služieb,ktoré hladáte.

                                                                      

Vedľa La Manga je Cabo de Palos s privilegovaným prostredím na potápanie a športový rybolov, kde si počas celého roka užívate krásne počasie a slnko. 

                                                                      

V blízkosti Vašich budúcich domovov sa nachádza aj veľké mesto Cartagena, kde si môžete vychutnať múzeá, reštaurácie a všetky významné kultúrne podujatia. 

                                                                     

Mesto Cartagena sa nazýva aj tisícročné mesto, ponúka mnohé historické pamiatky nevyčísliteľnej hodnoty, ako je napríklad rímske divadlo.